(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

Wynajem efektów świetlnych oraz oświetlenia scenicznego.

Jeśli chcecie nadać swojej imprezie blasku, udekorować pokaz lub oświetlić scenę to zapraszamy do przejrzenia naszej oferty wynajmu oświetlenia scenicznego oraz dyskotekowego.
Wynajem lasera, wynajem swiatel dyskotekowych
Projektor laserowy Flash

Wprowadź trochę magii na swoim wydarzeniu - laser wyświetla ponad 200 promieni świetlnych w kolorze zielonym oraz czerwonym, które wędruja tam i z powrotem stwarzając zadziwiający efekt, który może być wyświetlany na ścianie, suficie, deptaku oraz parkiecie tanecznym. Nasz Laser jest sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota co znacznie ułatwia jego obsługę.

Cena: 35zł/doba
Led Double Dekker - Derby
​​
Ledowy efekt dyskotekowy
wytwarzający 48 promieni w 4 kolorach  RGBW wydobywających się przez 48 soczewek, idealnie uwidaczniają się w zadymionym pomieszczeniu. Efekt posiada wbudowany własny sterownik z zaprogramowanymi efektami własnymi lub podpinany pod DMX.
Cena: 45zł/doba
Wynajem listwy led bar rgbw
Listwa Led Bar RGBW

LED BAR RGBW to jeden z najbardziej popularnych LED’owych urządzeń oświetleniowych. Idealnie sprawdza się na estradzie, w dyskotekach oraz miejscach gdzie światło ma stworzyć odpowiedni klimat. Sterowanie DMX lub na dźwięk.

Cena: 65zł/ doba/szt
Moonthflower Led

Klasyczny efekt Moonflower w połączeniu z technologią LED’ową. Płynne przechodzenie kolorów RGB oraz tryby pracy samodzielnej umożliwiają różnorodne oświetlenie sali.

Cena: 25zł/doba
Disco Ball Small - Kolorofon

Obracająca się kula disco z kolorowymi światełkami. Podstawowy element wystroju dyskotek, klubów czy domowych imprez. Idealny efekt na kameralne imprezki.

Cena: 15zł/doba
Wynajem tuby ledowej
Tuba Ledowa AMERICAN DJ LED COLOR TUBE

Stwórz niezapomnianą imprezę. Belka o bardzo jasnych kolorach, która posiada niski pobór mocy oraz niską emisję ciepła, stworzy Twoją imprezę wyjątkową. Produkt zawiera kontrolę na podczerwień do zmiany kolorów, uchwyt mocujący, oraz podstawę do postawiania produktu pionowo.  Najlepiej produkt się sprawdza na imprezach domowych, podświetlania figur, do sklepów, klubów, oraz do użytku mobilnego. 

Cena: 25zł/doba/szt
Wynajem led par 64, wypozyczalnia oswietlenia scenicznego, swiatla dyskotekowe
Led Par 64 RGBW DMX

Podstawowy reflektor do kreacji efektów kolorystycznych. Par 64 jest doskonały do oświetlenia sceny, architektury wnętrz itp. Doskonale sprawuje się również na eventach, dyskotekach oraz imprezach klubowych.

Cena: 20zł/doba/szt
Wynajem skaner na imprezy, wypozyczalnia swiatel dyskotekowych
Skaner Eurolite Duoscan


Efekt sterowany jest dźwiękiem przez wbudowany mikrofon.
Czułość mikrofonu nastawiamy ruchomym pokrętłem.
Idealny dla średnich i małych dyskotek.
2 skanery w jednym
w sumie 2 x 12 gobo
10 dychroicznych kolorów plus biały i multikolor


Cena: 50zł/doba/szt
wynajem oswietlenia, statyw pod oswietlenie, wypozyczalna swiatel dyskotekowych
Statyw pod oświetlenie

Wysokiej jakości, standardowy statyw oświetleniowy z, belką oświetleniową o szerokości 120cm z miejscem na 4 punkty świetlne oraz pokrowcem. Wysokość: 149cm - 318cm.

Cena: 15zł/doba
(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>